Aromalampy

Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. 

Při výběru aromalampy vždy dbejte na to, aby vzdálenost misky ode dna byla minimálně 9 cm (naše aromalampy takové jsou :)), jinak může docházet k přehřívání, kdy přestane být účinek aromaterapie pozitivní, protože se začínají uvolňovat nevhodné látky.

Aromalampu můžete doplnit například našimi stojícími dekoracemi, tak aby vzniklo příjemné romantické zátiší, které pomůže vykouzlit útulný domov. Zajímat by Vás také mohly naše keramické svícny.

keramicka-aromalampa-ceska-rucni-prace-zatisi-domov-vsechny-druhy-okno

 
317
4201317420
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Momentálně vyprodané

  Krémově bílá baculatá aromalampa na čajovou svíčku s vyřezanou větvičkou s lístky. Romantická a vkusná dekorace, která rozzáří Váš domov a zaplaví ho úžasnou vůní éterických olejů.


  347,11 Kč bez DPH
  420 Kč
 • Momentálně vyprodané

  Krémová keramická aromalampa na čajovou svíčku s dekorem vyrytých kvítků., která Vám zpříjemní nejen sychravé dny a dlouhé zimní večery.


  309,09 Kč bez DPH
  374 Kč
 • Skladem (8 ks)

  Rozsviťte si domov s touto veselou aroma lampičkou v krémovo-přírodním provedení s otvory uspořádanými tak, aby vytvářeli siluetu kočky


  261,98 Kč bez DPH
  317 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.