Aromalampy

Použití aromalampy: Do misky nalijte vodu a do ní kápněte 2 až 6 kapek oleje nebo do ní vložte vosk (bez vody) a zapalte pod miskou obyčejnou čajovou svíčku. Nezapomeňte dodržovat bezpečností pokyny.

Pokud používáte vosk, možná jste už zažili, že je opravdu pracné jej z mističky vyndat, když už přestane vonět. Proto pro Vás máme TIP: Zkuste dát vychladlou aromku na chvíli do mrazáku, vosk se po chvíli sám odloupne!

Varování: Při výběru aromalampy vždy dbejte na to, aby vzdálenost misky ode dna byla minimálně 9 cm (naše aromalampy takové jsou :)), jinak může docházet k přehřívání, kdy přestane být účinek aromaterapie pozitivní, protože se začínají uvolňovat nevhodné látky.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Bílá keramická aroma lampa na čajovou svíčku s vyřezanou větvičkou s lístky. Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. 


  347,11 Kč bez DPH
  420 Kč
 • Bílá keramická aroma lampa na čajovou svíčku s dekorem vyrytých kvítků. Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. 


  309,09 Kč bez DPH
  374 Kč
 • Bílá keramická aroma lampa na čajovou svíčku s vyřezanou sovou. Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. 


  261,98 Kč bez DPH
  317 Kč
 •  
 • Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. Otvory jsou na této aromalampě uspořádány tak, aby vytvářely siluetu kočky.


  261,98 Kč bez DPH
  317 Kč
 • Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. Otvory jsou na této aromalampě uspořádány tak, aby vytvářely srdíčko.


  261,98 Kč bez DPH
  317 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.