Aromalampy

Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. 

Při výběru aromalampy vždy dbejte na to, aby vzdálenost misky ode dna byla minimálně 9 cm (naše aromalampy takové jsou :)), jinak může docházet k přehřívání, kdy přestane být účinek aromaterapie pozitivní, protože se začínají uvolňovat nevhodné látky.

Aromalampu můžete doplnit například našimi stojícími dekoracemi, tak aby vzniklo příjemné romantické zátiší, které pomůže vykouzlit útulný domov. Zajímat by Vás také mohly naše keramické svícny.

keramicka-aromalampa-ceska-rucni-prace-zatisi-domov-vsechny-druhy-okno

 
317
3181317318
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • keramicka aromalampa s kockou ceska vyroba Kód: AD1551
  Aromalampa kočka
  Skladem (poslední kusy) (2 ks)

  Rozsviťte si domov s touto veselou aroma lampičkou v krémovo-přírodním provedení s otvory uspořádanými tak, aby vytvářeli siluetu kočky


  261,98 Kč bez DPH
  317 Kč
 • keramicka aromalampa s motivem srdíčka Kód: AD1549
  Aromalampa srdíčko
  Vyprodáno

  Aroma lampa spojuje dvě pozitivní věci v jednu. Jednak můžete díky éterickým olejům zažít pozitivní účinky aromaterapie a zároveň pomáhá vytvořit kouzelnou hygge atmosféru pomocí světla svíčky, které prochází skrz otvory v aromce. Otvory jsou na této aromalampě uspořádány tak, aby vytvářely srdíčko.


  261,98 Kč bez DPH
  317 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.