Inspirace

Naše výrobky se mezi sebou dají kombinovat a můžete vykouzlit skutečně krásné momenty pro každou sezónu či příležitost. Inspirujte se fotkami z našeho domova a krámku!

Pozn.: Ne všechny výrobky z těchto fotografií nutně najdete na eshopu v nabídce, ale pokud by se Vám zalíbily, stačí napsat na email andreas.e@seznam.cz, připojit fotku a my Vám vyrobíme konkrétní výrobek ;) 

Svěží zelená

Jak lépe přivítat ve svých domovech jaro, než dekoracemi laděnými do krásně svěží zelené barvy, ve které vše na jaře raší? 

 
 
Soví moudrost

Keramické sovy mají jako dekorace mnoho využití. Můžete je umístit do zahrady, na terasu, venkovní schodiště - kombinace s živými rostlinami, ať už v květináčích nebo volně rostoucích, jim velice sluší. Nabízíme také provedení sovy jako svícnu na čajovou svíčku, i pro ně je venkovní využití velmi vhodné, například při posezení na pergole jistě oceníte příjemné romantické osvětlení, které svícen vydává. Další využití mají naše sovy kasičky. Mohou sloužit pro děti, studenty, ale i pro Vás. Umístěte takovou sovu například do knihovny, vždy vypadá velmi dobře, když poličky s knihami něčím ozvláštníte a co jiného se ke knihám symbolizujícím moudrost tolik hodí, jako sovy.

 

Motýli, co jen tak neuletí

Motýli neodmyslitelně patří k jaru a létu. Naši motýli z keramiky jsou dekorací, kterou můžete ozdobit stěny ve svém domově nebo jimi ozvláštnit Vaši zahradu.

 
 
Podzimní inspirace

Podzim je sice tak trochu drsný, ale také je barevný, a tak jsme i my zvolili veselé barvy, abychom Vám toto období rozzářili.

Dýně, typické dekorace pro podzimní období. Ty keramické vydrží věky, i venku na zahradě.

 Něco z domova, aneb jak snadno vytvořit podzimní náladu pomocí našich dekorací a přírodnin.

 

 
Všude dobře, doma nejlíp

Domov je místo, kde jsme v bezpečí před okolním světem, kam se pokaždé po náročném dni rádi vracíme. Cítím se v něm útulně, příjemně, vnímáme takzvané teplo domova. Tyto pocity velmi úzce souvisí s hygge, dánskou filosofií, která poslední dobou proniká i k nám. Právě dekorace hrají významnou roli, když se kolem sebe snažíme vytvořit kouzelnou útulnou hygge atmosféru

a

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.