Vlastní text Efekt lupa
 

Cedulka rodinná výročí

 

Skvělý doplněk do domácnosti, dekorace, která zaznamená všechna důležitá data (jako jsou narozeniny a svátky) ve Vaší rodině. 

Dostupnost Vyrobíme Vám na přání
898 Kč
742,15 Kč bez DPH
   
Značka Keramika Andreas®
Kategorie Cedulky s nápisem nástěnné dekorace
 

Na cedulce je napsáno 12 měsíců a pod každým je vytvořený závěs z provázku, na který se lepí keramická kolečka nebo srdíčka se jménem oslavence a dnem, kdy dané výročí slaví. Srdíčka označují narozeniny, kolečka svátek. Všechna data a jména napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud nějaký člen rodiny přibude, ozvěte se nám a domluvíme se na výrobě dalších koleček a srdíček ;) Případně můžete použít například kartonová kolečka a doplnit si je vlastoručně.

proč si vybrat dekoraci u nás?

   ceska-vyroba-kolecko2  tradice-kolecko2  baleni-kolecko3      

Podobné produkty

Výška horní cedulky 19 cm
Šířka 29 cm

Keramika Andreas logo_nove-pruhledne

Jsme malá firma rodinného charakteru z městečka Votice ve Středních Čechách. Výroba keramiky nás baví, o čemž svědčí mimo jiné to, že už se její výrobou zabýváme více než čtvrt století.

Naším cílem je přinášet v dnešním uspěchaném světě milé výrobky a podporovat tak radost z výzdoby vlastního domova. 

Za výrobou každého kousku stojí nespočet jemných doteků lidských rukou a cit, který je vložen do všech detailů, barevných ploch nebo čárek. Nejedná se o žádné bezejmenné výrobky, ale naopak výrobky označené ochranou známkou KERAMIKA ANDREAS®.

Zajímá Vás více z našeho příběhu? Také se můžete podívat, jak to u nás ve firmě vypadá či shlédnout video, které představí, jak probíhá výroba naší keramiky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.