VÁNOCE - Letos vyrábíme do 15.12. a poslední balíčky budeme expedovat 18.12.! Pro co nejrychlejší dodání doporučujeme zvolit platbu na dobírku a dopravu Messenger (lze v celé ČR).

Jak nakupovat

Chcete našimi výrobky udělat radost sobě nebo někoho obdarovat? Pak můžete jednoduše nakupovat ihned.

Zaujaly Vás naše výrobky a chtěli byste o ně rozšířit sortiment ve svém obchodě? Podívejte se, jak to provést.

Máte svůj obchod a chcete prodávat naše výrobky?

Je to snadné!

Vše co musíte udělat je zaregistrovat se jako velkoobchodní zákazník a počkat na schválení, pak se stačí přihlásit a můžete pohodlně nakupovat za velkoobchodní ceny. Zde je podrobnější postup:

Registraci provedete kliknutím na "REGISTRACE" nahoře v pravém rohu na e-shopu. Otevře se Vám registrační formulář. Nejprve musíte místo "Koncový zákazník" zvolit "Velkoobchodní odběratel". Dále vyplníte všechny údaje a pod kolonkou PSČ kliknete na "Nakupuji na firmu" a rozbalí se Vám nové kolonky, kde vyplníte IČ a DIČ.

Po vyplnění klikněte na hnědé tlačítko REGISTROVAT. Pak musíte vyčkat, než Vaši registraci schválíme (obvykle do pár hodin), což Vám bude oznámeno e-mailem "Autorizace Vaší registrace".

Teď už zbývá jen se přihlásit kliknutím na "PŘIHLÁŠENÍ" nahoře v pravém roku e-shopu a zadáním e-mailu a hesla, které jste použili k registraci. A už uvidíte velkoobchodní ceny a můžete za ně nakupovat.

V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem